Šlechtění rostlin, zemědělské poradenství, služby
Květ hrachu setého v detailu (Pisum sativum)
Okolíky kmínu dvouletého (Carum carvi, var biennial)
Rostliny konopí setého (Cannabis sativa)
Květy lnu velkokvětého (Linum grandiflorum)
Dozrávající porost lnu setého (Linum usitatissimum)
1
2
3
4
5
6
7
8
Podzimní nabídka hnojiv AGRO
Nakupte u nás hnojiva nebo odpuzovač na kuny. Pro podzimní přípravu Vaší zahrádky: AGRO podzimní trávníkové hnojivo, AGRO podzimní hnojivo pro jehličnany, AGRO Cererit Hobby Podzim, AGRO Kapalné hnojivo podzim, Kristalon, na kuny vám pomúže Defensif odor.
brambory k uskladnění
Nakupte u nás brambory k uskladnění za 7,50 Kč/kg – Dali a Milva jsou v 25kg baleních. (Odrůda Antonia je již vyprodána.)
Pozvánka – integrovaná ochrana rostlin 2016
AGRITEC Vás zve na cyklus přednášek o integrované ochraně rostlin (11. – 14. října 2016, Troubsko, Šumperk, Havlíčkův Brod, Zubří).
petržel - ilustrační foto
Využijte naši podzimní nabídku a nakupte za skvělé ceny keře, bylinky, zeleninu, květiny a okrasné dřeviny.
Výzkum a projekty

Výzkum a projekty

Firma AGRITEC se věnuje zejména výzkumu genových zdrojů luskovin, lnu a konopí; geneticko-šlechtitelskému výzkumu přadných a technických plodin a luskovin; výzkumu pěstebních technologií technických plodin a luskovin. Kromě výzkumu šlechtíme technické plodiny a luskoviny. Řešíme výzkumné projekty MZe (NAZV), MŠMT, GA ČR, TA ČR i EU.
Výzkum a projekty

Služby a poradenství

Poskytujeme poradenství v oblasti pěstování zemědělských plodin: doporučení odrůd; vhodná pěstební technologie; stanovení úrovně hnojení; způsob a termín sklizně; posklizňové ošetření; integrovaná ochrana luskovin a technických plodin; marketing.
Výzkum a projekty

Knihovna

Knihovna AGRITEC poskytuje knihovnické a informační služby v oboru zemědělské výroby a v souvisejících vědních oblastech. V rámci projektu SLARA zpřístupňuje významné elektronické informační zdroje.
Výzkum a projekty

Prodejna

Prodáváme prostředky na ochranu rostlin; skleníkové výpěstky, sadby, substráty, květiny; krmiva pro hospodářská a domácí zvířata; osiva polních plodin.